Habitas interjero dizainas
Apartamentai Naujamiestyje
Apartamentai Naujamiestyje
Plotas: 80 kv.m m
Lokacija: Vilnius
Fotografas: www.octurne.com

Interjeras sukurtas jaunai šeimai, įsigijusiai apartamentus su didele terasa Vilniaus Naujamiestyje. Prie šio interjero projekto pradėjau dirbti etape, kai buto erdvė jau buvo suplanuota ir iš esmės atitiko šeimininkų poreikius, todėl buvo padaryti tik nedideli projektiniai pakeitimai. Interjero architektūra - atviro plano gyvenamoji erdvė, kurioje svetainės ir darbo kambario zona atskirta metalo - stiklo pertvara, kas vizualiai praplečia erdvę ir suteikia jai skaidrumo. Du miegamieji kambariai, drabužinė, erdvus vonios kambarys ir nedidelė, balduose integruota patalpa, skirta skalbimui ir kitoms buitinėms reikmėms.

Kurdama šį interjero dizainą stengiausi atrasti pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir estetikos, sukurti ne tik patogius, bet ir gyvybingus, sukeliančius emocijas namus. Tokiai nuotaikai sukurti pasitelkiau spalvas, skirtingų tekstūrų medžiagas ir jomis užpildžiau neutralių tonų foną. Modernios klasikos interjere persipina skirtingų interjero stilių elementai - klasikinis interjero stilius derinamas su modernaus dizaino apšvietimu, švariomis linijomis ir boho stiliaus elementais. Prioritetą teikiau vertikaliems paviršiams, čia daug sieninių spintų, todėl erdvė atrodo švari ir neperkrauta nereikalingais daiktais, tačiau užtikrina kasdieninio gyvenimo komfortą.

Mano, kaip interjero dizainerės, kūrybinis tikslas buvo sukurti tokią aplinką, apie kurią šių namų šeimininkai galėtų pasakyti, - taip, tai mūsų namai. Todėl svarbiausia užduotis buvo suprasti kas tinka būtent šiems žmonėms, šiai erdvei, sukurti namus, kurie ne tik atitiktų jų estetinius ir praktinius poreikius, atspindėtų jų vertybes, bet ir žadintų jausmus, suteiktų jiems džiaugsmo.