Habitas interjero dizainas
Mindaugo apartamentai
Mindaugo apartamentai
Plotas: 80 kv.m m
Lokacija: Vilnius
Fotografas: Lukas Mykolaitis

Šis interjeras sukurtas jaunai dviejų asmenų šeimai, kurie pageidavo ryškaus, charakteringo ir šiek tiek teatrališko interjero. Jiems imponavo tamsios spalvos, originalūs dekoro elementai ir nestandartiniai sprendimai. Toks laisvas, neapribotas konkretaus stiliaus, poreikis inspiravo interjero dizaino koncepcijos pasirinkimą, artimą Fusion stiliui, tai tam tikra Fusion stiliaus interpretacija, kai visas dėmesys sutelkiamas ne į vyraujančias interjere tendencijas, o į užsakovo asmenybę. 

Vienas didžiausių šio buto privalumų - aukštos šlaitinės lubos, todėl projektuojant interjerą buvo labai svarbu tą erdvės pojūtį išsaugoti ir net sustiprinti. Bendroje virtuvės – svetainės erdvėje norėjosi kuo mažiau pastebimos buities ir daugiau dekoratyvumo, todėl atsisakėme viršutinių spintelių, o gartraukiui suformavome aukštą kaminą, kuris dar labiau išryškino lubų aukštį, suteikė erdvei tūrio. Vientisumo įspūdį kuria gartraukio siena, dekoruota tekstūrinėmis, vintažinėmis plytelėmis, panašia spalva nudažytos sienos, bei didelių gabaritų, palei šlaitinę lubų liniją einantys virtuvės baldai.

Visa buto, erdvė išlaiko panašų koloritą, čia vyrauja prigesinta mėlyna ir dusli žalia spalvos. Šios spalvos suteikia erdvei gylio ir puikiai dera su rudos ir “terracotta” spalvos akcentais: odine sofa svetainėje, ryškiomis kėdėmis ir keramikiniu šviestuvu virš virtuvės salos, kurį sukūrė ukrainiečių menininkė Yulya Yalanzhi.  Interjere yra ir daugiau detalių, kurios suteikia interjerui intensyvumo, tai žaismingas sieninis šviestuvas “Skrajojantis olandas”, kontrastingos spalvinės gamos persiškas kilimas, ryškiai mėlynos aksominės užuolaidos, visi šie daiktai derinyje su klasikiniam interjerui būdingomis detalėmis, tokiomis kaip durys su filingais, grindys eglute,  kuria ypatingą šių namų nuotaiką.