Interjero dizainerė
Irena Vanagaitytė - Jankavičienė

Patirtis interjero dizaino srityje daugiau nei 15 metų. Visada stengiuosi įsiklausyti į užsakovo poreikius ir suprasti jo lūkesčius. Mano tikslas - sukurti interjerą, turintį stiprų emocinį ryšį su žmonėmis, kurie ten gyvens, ieškoti pusiausvyros tarp naujų idėjų, interjero tendencijų ir to, kas artima užsakovams, nes tai jų namai ir jie turi atspindėti ne tik interjero dizainerio, bet ir jų asmeninį požiūrį į estetiką ir grožį.

Kurdama interjerą visada stengiuosi sukurti individualų vaizdą, todėl kiekvieno projekto pradžioje pirmiausiai analizuoju, kaip užsakovas gyvens, dirbs, pramogaus ir ilsėsis savo namuose. Manau, kad būtent gilus dėmesys tiek emociniams, tiek funkciniams poreikiams leidžia sukurti labai asmenines erdves, suteikiančias ilgalaikio pasitenkinimo.

Nesu vieno ar kito interjero stiliaus gerbėja, prioritetą teikiu individualių namų koncepcijai, todėl mano suprojektuoti interjerai daugiau atspindi juose gyvenančius žmones, nei to meto interjero tendencijas. Mane domina skirtingos stilistikos interjerai, žavi modernios klasikos, Japandi, Vabi sabi ar Mid Century stiliaus įkvėpti namai.

Projekto parengimo darbai vykdomi etapais - nuo koncepcijos, detalių planų, apdailos medžiagų parinkimo, nestandartinių baldų projektavimo iki pilno namų įrengimo. Vykdau autorinę projekto įgyvendinimo priežiūrą. Didelę reikšmę teikiu funkcionalumui ir kokybei, tvarumui, detalėms, kurios padeda sukurti ne tik įdomius estetiniu požiūriu, bet ir patogius gyventi namus. Laikausi terminų ir biudžeto.