Habitas interjero dizainas
Atostogų namai Šventojoje
Atostogų namai Šventojoje
Plotas: 70 m
Lokacija: Šventoji (Palanga)
Fotografas: www.octurne.com

Projektuojant apartamentų interjerą Palangoje pagrindine inspiracija tapo pro langus atsiveriantys pajūrio vaizdai. Interjere vyrauja natūralios, artimos gamtai spalvos ir medžiagos, kurias padiktavo vietos kontekstas. Natūralaus medžio, lino, džiuto, rotango tekstūros papildytos melsvais ir žalsvais akcentais kuria jaukią ir atpalaiduojančią interjero atmosferą.

Interjero dizaino koncepcija remiasi skandinaviško interjero stiliaus paprastumu, minimalizmu ir funkcionalumu. Tai jaunos šeimos atostogų namai, todėl siekta sukurti vizualiai lengvą ir vientisą vaizdą, kuris nekonkuruotų su gamtovaizdžiu ir tuo pačiu atitiktų praktinius šių namų šeimininkų poreikius. Interjero architektūra pritaikyta patogiam šeimos su vaikais gyvenimui. Pagrindinis dėmesys sutelktas į bendrą gyvenamąją erdvę, kurioje malonu vakaroti su šeima ir draugais, mėgautis maistu, gražiais vaizdais, knyga ir net židinio šiluma, kurią skleidžia balde įmontuotas ekologiškas biožidinys. 

Svetainės interjeras prasiplečia atvėrus vitrininius langus į jaukią terasą, kurioje taip pat numatyta valgomojo ir poilsio zonos. Minimalistinio stiliaus terasos baldai harmoningai įsilieja į bendrą interjero koncepciją. Visi šio interjero sprendiniai veikia kaip gyvas atokvėpis, grąžina pusiausvyros jausmą ir skatina prasmingą šeimos buvimą kartu.