Habitas interjero dizainas
Stilingas buto interjeras
Stilingas buto interjeras
Plotas: 80 kv.m m
Lokacija: Vilnius
Fotografas: Iš asmeninio archyvo

Kuriant šį interjerą siekta išlaikyti emocinį ryšį tarp daiktų, žmogaus ir aplinkos, todėl jis sudėliotas tarsi mozaika, derinant skirtingus interjero dizaino stilius, modernios klasikos interjero elementus su antikvariniais daiktais ir modernių technologijų sprendimais. Šis gyvas ir labai asmeniškas interjero dizainas pilnai atspindi šių namų charizmatiškos šeimininkės dvasią ir gyvensenos poreikius.

Prioritetas kuriant šį interjerą vienam asmeniui – daug patogios vietos poilsiui ir laisvalaikiui, todėl erdviame svetainės interjere svarbią vietą užima didelių gabaritų sofa, o virtuvės ir svetainės erdvės, atskirtos tik sala. Visi baldai šiems namams buvo suprojektuoti ir pagaminti Lietuvoje. Dalis daiktų, skirtų interjero dekoravimui, atkeliavo iš antikvariatų ar dizaino butikų - vintažinis rankų darbo kilimas, 1960 metų stiliaus lubinis šviestuvas ir nuostabaus grožio murano stiklo staliniai šviestuvai, jie tapo ne tik svarbiu interjero akcentu, bet ir sukūrė jau seniai apgyvento buto įspūdį. Rankų darbo, sendinto ąžuolo masyvo stalas, pagamintas būtent šiems namams suteikė erdvei jaukumo, o smaragdo spalvos kėdės - elegancijos. Kadangi šeimininkė daug skaito, antresolėje buvo suprojektuotos lentynos knygoms.

Siekiant pabrėžti interjero savitumą, ypatingas dėmesį skirtas detalėms, interjero dekoravimui, asmeniniam požiūriui ir kokybei. Projektuojant šį interjerą, viskas apgalvota iki smulkmenų, nuo autorinės kūrybos klasikinio ir modernaus stiliaus baldų iki rausvo lino patalynės miegamojo interjere. Nuotraukos ir paveikslai, mieli daiktai sukaupti šių namų šeimininkės, taip pat atkeliavo į naujus namus. Šviesus sienų fonas tapo idealiu pagrindu meno kūriniams. Čia netikėtai harmoningai "apsigyveno" Kazio Šimonio paveikslas, juodai balta fotografija ir dailininko Vlado Mackevičiaus šmaikštus tapybos darbas "Adidas". Šiek tiek ironijos kūrybiniam procesui suteikia lengvumo, o interjerui žavesio ir autentikos.