Habitas interjero dizainas
Spalvingas namo interjeras
Spalvingas namo interjeras
Plotas: 160 kv.m m
Lokacija: Varėna
Fotografas: Iš asmeninio archyvo

Prieš daugiau nei 20 metų statytas namas buvo renovuojamas iš pagrindų, liko nepaliestos tik laikančiosios sienos.  Individualaus dizaino interjero projektas numatė pilną namo erdvės rekonstrukciją, kuri iš esmės pakeitė namo išplanavimą, o spalvingas modernios klasikos interjeras - namo išvaizdą.

Pirmame namo aukšte panaikinus pertvaras buvo praplėsta svetainės erdvė, o antrame aukšte, sujungus kelias, sandėliavimui skirtas patalpas, įrengtas vonios kambarys, drabužinė, vaikų kambarys ir erdvus šeimininkų miegamasis, kuriame atsirado vietos poilsio, skaitymo zonai ir net krosnelei - židiniui. Išgriautos pertvaros, praplatintos langų ir durų angos, antrame aukšte įrengti stoglangiai padėjo suformuoti šiuolaikišką interjerą ir patogią gyvenamąją aplinką, kurią užpildėme išskirtiniais, individualaus dizaino baldais, ryškiais tekstilės deriniais, stilingais dekoro akcentais ir meno darbais.

Namo interjero stiliaus kryptį iš esmės suformavo namo šeimininkų poreikiai, jie norėjo šviesos, erdvės, komforto ir gražių daiktų, todėl spalvingas modernios klasikos interjeras visiškai atitiko jų lūkesčius. Jie drąsiai sutiko griauti pertvaras, plėsti erdvę ir nebijojo ryškesnių spalvinių sprendimų. Taip name, šalia praktinių interjero dizaino sprendimų, atsirado individualaus dizaino elementai, antikvarinė širma, ryškūs paveikslai, išraiškingi šviestuvai, komoda su sendintais veidrodžiais ir daugybė kitų dekoratyvių daiktų, kurie suteikė  namams tapatybę.