Susisiekti
+370 686 64766

2 kambarių butas Vilniuje: subtilus seno ir naujo derinys. IQ Life

2 kambarių butas Vilniuje: subtilus seno ir naujo derinys. IQ Life

 IQ Life, Kadras, Savitumo elementai, publikuota 2019 - 05, Nr.3


Pasak "Habitas" interjero dizaino studijos kūrėjų, šis interjeras buvo kurtas tarsi dėliojant mozaiką, derinant skirtingus stilius, seną ir naują, antikvarines interjero detales su modernių technologijų sprendimais.

Tai gyva ir labai asmeniška erdvė, pilnai atspindinti šių namų charizmatiškos šeimininkės dvasią ir gyvensenos poreikius. Kadangi bute gyvena vienas asmuo, taigi prioritetas kuriant šį interjerą buvo daug patogios vietos poilsiui, todėl svetainėje svarbią vietą užėmė didelė mėlyno aksomo sofa. Sofos puošnumas buvo sušvelnintas senoviniu kilimu, kuris įsigytas antikvarinėje parduotuvėlėje. Visi kiti baldai pagaminti Lietuvoje pagal dizainerių projektą.

Miegamojo erdvėje buvo kurta jauki ir patogi aplinka. Šviesus kambario koloritas buvo paryškintas juodais šviestuvų akcentais, koralo spalvos kilimu, šviesiai pilko šilko antklode ir žalio murano stiklo antikvariniu staliniu šviestuvu. Čia buvo viskas apgalvota iki smulkiausių detalių, nuo autorinės kūrybos baldų iki puraus lino patalynės.


Klasikinio stiliaus erdvi rūbų spinta ir moderni riešuto lukšto komoda su daugybe stalčių tapo labai patogiais ir funkcionaliais miegamojo baldais šių namų šeimininkei. O šviesus sienų fonas virto idealiu pagrindu meno kūriniams.

Virtuvės ir svetainės erdvę "Habitas" interjero dizaino studijos dizainerės atskyrė virtuvės sala, o modernų virtuvės stilių paįvairino klasikinėmis detalėmis: juodo stalviršio fone puikiai įsikomponavo retro stiliaus žalvarinis maišytuvas ir žalvarinė plautuvė.

Erdvinis gartraukis virš salos suteikė dar daugiau estetikos ir visai neužgožė erdvės. Nedidelėje virtuvės zonoje atsirado vietos ir mažam staleliui, kur patogu prisėsti rytinei kavai.