Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Google Plus

Vonios interjero projektas ‘Structum’ konkurse – I a VIETA!

Vonios kambario stilistiką lėmė dideli, beveik iki žemės siekiantys langai, prie kurių iš karto tiko apvalių formų pastatoma vonia. Pro langus sklindanti šviesa sukuria ypatingą atmosferą, todėl projektavau tokią aplinką, buvimas kurioje galėtų tapti maloniu visos šeimos ritualu.

Vizualiai prabangus vonios kambarys iš tiesų yra labai praktiškas ir patogus – klasikinė spalvų gama, natūralios medžiagos – akmens masės grindų ir marmuro sienų plytelės, natūralaus medžio impregnuota praustuvo spintelė ir žalvario akcentai gali būti pritaikyti ir mažesnei kambario erdvei. Kurdama interjerą dažnai derinu klasiką ir moderną, brangesnes ir pigesnes medžiagas, pavyzdžiui, spintų durelės nišose yra iš prekybos tinklo, o nudažytos pilkšvai melsva spalva šalia akinamai baltos keramikos atrodo elegantiškai.

Moderni santechnika klasikinio interjero fone visada atrodo estetiškai. Pakabinamasis WC ir bidė derinami su plonu WC terminalu „TECElux“, kurio fasadas pagamintas iš saugaus stiklo, šviečiantys vandens nuleidimo mygtukai leidžia vos prisilietus nuleisti vandenį. Pakabinamojo WC aukštį galima reguliuoti 8 cm pagal poreikį, net ir po to, kai terminalas jau yra sumontuotas.

Apvalias „Villeroy & Boch“ vonios ir praustuvų formas dar labiau išryškina geometrinių formų sienų plytelės, o ypač plokščias grindų lygyje montuojamas dušo padėklas yra ne tik estetiškas, bet ir praktiškas, nes nėra slenksčio, o dušo zona susilieja su bendra vonios erdve.

Laura_Vanagaityte_01_ Laura_Vanagaityte_02_ Laura_Vanagaityte_03 Laura_Vanagaityte_04_ Laura_Vanagaityte_05

UA-30076378-1