Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Google Plus

Virtuvės interjero dizaino idėjos

Interjero dizainerės patarimai: kaip pasitelkus skirtingas spalvas, medžiagas, tekstūras galima sukurti visiškai skirtingą virtuvės interjerą. Toje pačioje erdvėje buvo sukurti trys skirtingi virtuvių stiliai – moderni virtuvė, klasikinė virtuvė ir modernios klasikos stiliaus virtuvės erdvė.

Moderni, minimalaus stiliaus virtuvė – šviesaus, pieno baltumo medžio tekstūra derinama su lygaus dažyto MDF fasadais suteikia virtuvei švaros ir lengvumo. Skirtingos sienų ir baldų faktūros leidžia išvengti monotonijos, o virtuvės erdvė neatrodo sterili. Pagrindinis interjero akcentas – dažyta klinkerio siena ir originalus Petite Friture dizaino šviestuvas. Šie akcentai  ir sukuria pagrindinę virtuvės interjero nuotaiką.

 

Habitas_virtuves_dizainas (1)

Moderni klasika – juodos, kreminės ir baltos spalvos derinys, iškilūs fasadų filingai ir auksines rankenėlės suteikia virtuvei prabangos jausmą ir išskirtinį charakterį. Raštuotos akmens masės grindų plytelės įneša žaismingumo.

Habitas_virtuves_dizainas (2)

Trečias virtuvės interjero projektas mažiau kontrastingas. Pakako pakeisti tamsius baldų fasadus šviesiais ir virtuvės erdvė sušvelnėjo, tapo artimesnė klasikinės virtuvės spalvinei gamai. Jaukumo suteikia ir natūralaus medžio grindys, krikštolo sietynas su gaubteliais ir pilkšvos gliancinės plytelės.

Habitas_virtuves_dizainas (3)

Dizainerės patarimai:

  • Virtuvės projektavimą patikėkite specialistui. Ergonomiškai, profesionaliai įrengta virtuvė palengvins maisto ruošos laiką.
  • Rinkitės tik kokybiškas medžiagas, kurias lengva prižiūrėti, ypač svarbu pasirinkti teisingą stalviršį. Jei nenorite investuoti į akmens masės, “Corian” stalviršius, kurie gana brangūs, kaip alternatyva gali būti naujų technologijų kompaktinis HPL, kuris vizualiai labai primena natūralų akmenį, yra labai atsparus ir ženkliai pigesnis. Be to, naudojant šią medžiagą, stalviršis gali būti plonytis 7-10mm., kas suteikia virtuvės baldams ne tik lengvumo, bet ir prabangos įspūdį.
  • Renkantis baldų spalvą ir formą, siūlyčiau pagalvoti, kokia esate asmenybė ar dažnai mėgstate namuose viską keisti, jei taip, patarčiau rinktis šviesias, neutralias spalvas ir daugiau minimalistinį fasadų stilių. Kai norėsis pokyčių, bus lengviau pakeisti erdvės koncepciją namų dekoravimo elementais – perdažyti sienas, pakeisti šviestuvą ar atnaujinti užuolaidas.
  • Nebijokite dekoruoti virtuvę gražiais daiktais – šviestuvais, paveikslais, tokie, lyg ir nebūtini iš pirmo žvilgsnio daiktai, sukuria ypatingą atmosferą.
  • Būkite tikri, kad ir mažoje standartinio buto virtuvės erdvėje galima sukurti patogų ir elegantišką interjerą.
UA-30076378-1