APIE

Profesionalios interjero dizainerio paslaugos – kūrybiškas interjero dizainas ir nestandartiniai baldai jūsų namams. Interjero dizainerė Laura Vanagaitytė.

Jau 6 metus dirbu interjero dizaino srityje, esu baigusi VDA dizaino bakalaurą ir dizaino magistrą, mokiausi Romos Meno Industrijos Institute. Prieš kelerius metus įkūriau interjero dizaino studiją “HABITAS – interjero dizainas ir baldai”.

Kuriame patogius, jaukius ir stilingus namus, gerbiame užsakovo gyvenimo būdą ir pomėgius, laikomės terminų ir biudžeto. Projektuojame interjerus ne tik privačioms, bet ir visuomeninėms erdvėms.

Susisiekite su mumis, aptarę Jūsų poreikius, pasiūlysime jums geriausią interjero projekto variantą ir kainą. Užklausas siųsti: habitas.interjeras@gmail.com

Interjero ir baldų dizainerė Laura Vanagaitytė  + 370 686 61454

Habitas_interjero_dizainas_Laura_Vanagaityte

interjero dizainerė Irena Vanagaitytė – Jankavičienė  + 370 686 64766

Habitas_Irena_foto

We create comfortable, cozy and stylish home, and we do respect client’s lifestyle and taste, so they often become our friends…We are a creative group that provides interior design and decorating service from concept to full home interior realization. We also create unique furniture design and details for cozy interior solutions. 

Write to habitas.interjeras@gmail.com