Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Google Plus

2 kambarių buto interjeras

Šį interjerą kūrėme tarsi dėliodamos mozaiką, derindamos skirtingus stilius, sena ir nauja, antikvarines interjero detales su modernių technologijų sprendimais. Rezultate sukūrėme gyvą ir labai asmenišką interjerą, kuris pilnai atspindi šių namų charizmatiškos šeimininkės dvasią ir gyvensenos poreikius. Prioritetas kuriant šį interjerą vienam asmeniui – daug patogios vietos poilsiui, todėl svetainėje svarbią vietą užėmė didelė mėlyno aksomo sofa. Sofos puošnumą sušvelninome senoviniu kilimu, kurį aptikome antikvarinėje parduotuvėlėje. Visi baldai pagaminti Lietuvoje pagal mūsų projektą.

Kadangi šeimininkė daug skaito, antresolėje suprojektavome lentynas knygoms. Išlaikant sienos vientisumą, lentynas, TV baldą ir indaują gaminome iš dažyto antracito spalva, šukuoto ąžuolo lukšto. 1960 m. stiliaus lubinis šviestuvas ir nuostabaus grožio murano stiklo staliniai šviestuvai, tapo ne tik svarbiu interjero akcentu, bet ir sukūrė jau seniai apgyvento buto įspūdį. Sendinto masyvo stalas, pagamintas būtent šiems namams suteikė erdvei jaukumo, o smaragdo spalvos kėdės – elegancijos.   

Miegamojo erdvėje kūrėme jaukią ir patogią aplinką. Šviesų kambario koloritą paryškina juodi šviestuvų akcentai, koralo spalvos kilimas, šviesiai pilko šilko antklodė  ir žalio murano stiklo antikvarinis stalinis šviestuvas. Čia taip pat apgalvojome viską iki smulkiausių detalių, nuo autorinės kūrybos baldų iki rausvo lino patalynės siuvimo. Klasikinio stiliaus erdvi rūbų spinta ir moderni riešuto lukšto komoda su daugybe stalčių yra labai patogios ir funkcionalios. Šviesus sienų fonas idealus pagrindas meno kūriniams, virš lovos pakabinome būtent šiai erdvei parinktą grafikos darbą.

 

Virtuvės ir svetainės erdvę atskyrėme virtuvės sala. Modernų virtuvės stilių paįvairinome klasikinėmis detalėmis. Juodo stalviršio fone puikiai įsikomponavo retro stiliaus žalvarinis maišytuvas ir žalvarinė plautuvė. Erdvinis gartraukis virš salos atrodo estetiškai ir neužgožia erdvės. Nedidelėje virtuvės zonoje atsirado vietos ir mažam staleliui, kur patogu prisėsti rytinei kavai.

Riešuto spinta prieškambaryje pagaminta taip pat pagal mūsų projektą.

Vonios kambaryje taip pat  vyrauja šviesus koloritas. Pagrindinis akcentas – sendinto ąžuolo vonios spintelė su balto marmuro stalviršiu ir žalvario spalvos šviestuvas, kuris suteikia aplinkai jaukumo.

UA-30076378-1